Yükleniyor...

ANPAR Yapı Malzemeleri A.S. ANDEVA Grubunun pazarlama sirketi olarak 2013 yılında kurulmustur.
Önceligi ANKAR ürünleri ve yapı malzemeleri olmak kaydı ile birçok ürün grubunun satıs ve pazarlamasını yürüten ANPAR A.S.’nin müsteri odaklı hizmet anlayısı ile pazara sundugu ürün çesitligi artmaya devam edecektir.


Ankar Yalıtım A.S. 1998 yılında saglık, egitim ve insaat sektöründe faaliyet gösteren Andeva Yatırım A.S.’nin çatısı altında baslayan arge çalısması neticesinde 2000 yılında seri üretime baslamıstır. Kesme sistemle Kartonpiyer ve dıs cephe ürünlerini Türkiye’ de üreten ilk firmadır. Ürünleri 6500 m2 Antalya Organize Sanayi Bölgesinde ve 6800 m2 Istanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikalardan tüm dünyaya ulasmaktadır. 2012 yılında Ankar International ile Amerika kıtasında da ilk subesini açarak müsterilerinden aldıgı güçle dünya markası olarak yoluna devam etmektedir. Sektörde 17 yıllık tecrübeye sahip olan Ankar, Extrude Polistren Kartonpiyerin Türkiye’ deki tek üreticisidir.

Inversiones ANDEVA S.A (Sociedad Anonima) ademas de sus actividades en los campos de la Salud, Educacion y constuccion, como resultado de trabajos de investigacion y desarrollo en aislamiento decorativo Ankar empezo en 1998 y fue fundada en Antalya en el ano 2000. Fue la primera empreda en Turquia que produjo placas de yeso y productos de exteriores con sistema de corte. Sus Productos IIegan a todo el mundo desde sus fabricas ubicadas en la zona Industrial de A ntalya con 6500 m2 y en la Zona Industrial Tuzla Deri de Estambul con 6800 m2. En 2012, con la apertura de su camino como una marca global con la fuerza otorgada por sus clientes. Con sus 17 anos completados en el sector, Ankar es el ünico fabricante en Turguia de Cornisas de Poliestireno Extuido.

ANKAR insulation was established in 2000 as a result of search-development process started in 1998. Ankar is a daughter company of Andeva Holding, which is operating in Health, Education and Construction sector. It is the first manufacturer of xps plasterboard by cutting system in Turkey. Its products are delivered to whole world from the plants both as being 6500m2 in Antalya Organized Industrial Zone and as being 6800m2 Istanbul Tuzla Leather Organized Industrial Zone. It has been continuing its way as being a brand of the world with the power taken from the customers by opening the first branch at America Continent together with Ankar International t the year of 2012. Ankar, which has completed its 17th anniversary in this sector, is the single manufacturer of Extrude Politren Plasterboard in Turkey.